Pojďte s námi oslavit svátek demokracie a využijte svůj hlas naplno!

Vážení spoluobčané,

několik měsíců jsme v našem týmu pracovali na přípravě vlastní vize Úpice. V posledních týdnech jsme se snažili Vám ji postupně představit, včetně konkrétních kroků, které budeme chtít prosazovat.

Pokud se Vám naše záměry líbí a chcete nás pověřit svým zastupováním, budeme rádi, když budete volit Žít v Úpici jako celek, protože takto fungujeme od našeho vzniku a chceme tak pracovat i nadále. V takovém případě, prosíme, označte na volebním lístku křížkem naše volební uskupení pod číslem 7. Pokud byste chtěli dát svůj hlas i některým konkrétním kandidátům z dalších uskupení, můžete i tak označit Žít v Úpici a k tomu další jednotlivé kandidáty.

Přejme si společně, abychom 10. a 11. října zvolili do městského zastupitelstva lidi, kteří jsou odhodláni zapojit se a pracovat ve prospěch Úpice, a to nejen svou účastí na schůzích zastupitelstva. Věříme, že v každém volebním uskupení jsou schopní a pracovití lidé a je na nás, abychom je zvolili a pověřili naším zastupováním.

Pojďte s námi oslavit svátek demokracie a využijte svůj hlas naplno!

Petr Hron, Jana Kulhánková, Lukáš Bárta, Marcela Karolína Maixnerová, Jaroslav Jörka, Jaromíra Galuščáková, Petr Hampel, Pavlína Gabrielová, Martin Kořízek, Jiří Vágner, Ladislav Bílý, Iveta Jiříčková, Zdeněk Möglich.

Žít v Úpici - kandidáti